Author Topic: Games News  (Read 12705 times)

Yahazugiri7

• Enforcer
  • Anime Legend
  • *
  • Hanauta Sanchou: Yahazugiri
    • View Profile
    • Instagram
Re: Games News
« Reply #126 on: June 12, 2018, 12:39:24 PM »
Αρχικά μ'αρεσε πολύ το jump force γιατί ήταν το πρώτο παιχνίδι που είδα φέτος στην e3 να με ενδιαφέρει....μετά όμως,oh boy μετά έσκασε το Sekiro απο την fromsoftware και λέω εντάξει αυτό περίμενα...take my money :P
Όμως και το spiderman συνεχίζει να με εκπλήσσει ευχάριστα απο όταν το ανακοίνωσαν πέρυσι.
Απο την nintendo περιμένω λίγες παραπάνω πληροφορίες για τα νέα παιχνίδια Pokemon αν και δε ξέρω αν θα τα πάρω,διότι δεν είναι main series τελικά.

Για πρόσκληση στον One piece server στο discord,πείτε μου σε πμ
Spoiler: show

Made by VampGiousti

http://myanimelist

Kingdom_Hearts

• Sick Team
  • Anime Legend
  • *
  • Atashitte, honto baka.
    • View Profile
« Reply #127 on: June 12, 2018, 10:45:28 PM »
τωρα που βρηκα χρονο εκατσα και ειδα μερικα που ακουστηκαν για καλα.
το jump force δε με ενθουσιασε. πολυ ψευτικα γραφικα και το gameplay του μου φαινεται επαναλαμβανομενο. κριμα που φτιαχνουν τετοια παιχνιδια και τα κανουν μονο για τους fan των σειρων και δεν καθονται να φτιαξουν κατι καλο.
το anthem κατι εκανε, αλλα πολυ iron-man το παιξανε με τις στολες.
το sekiro ηταν απ'τα καλα. εδειξαν λιγο απ'ολα, οσο επρεπε για να τραβηξουν το ενδιαφερον.
το spider-man περα απο το πολυ ωραιο open world δεν ξερω αν εχει κατι αλλο να προσφερει.
η επιστροφη του devil may cry ηταν ωραια εκπληξη, αυτη τη φορα καθαρα απο την capcom η αναπτυξη. το gameplay μου φανηκε σαν το παλιο καλο devil may cry.
τη μεγαλυτερη μαγκια την εκανε ο kojima με το death stranding. οταν οι αλλοι ετρεχαν να δειξουν gameplay και ιστοριες και χαρακτηρες και και και και, ο kojima εδειξε πολλα χωρις να δειξει τιποτα. πολυ περπατημα ομως πιστευω θα πεφτει, οπως στο metal gear που ανεβαινες μια σκαλα για 3 λεπτα.
και τελος με το kingdom hearts ενω το ξεκινησαν καλα, που εδειξαν λιγο ακομα gameplay και αποκαλυψαν εναν κοσμο ακομα, μετα το παραχεσαν. εχουν δειξει σχεδον ολους του κοσμους, ολα τα keyblades, χαρακτηρες οι οποιοι επρεπε να μεινουν για εκπληξη στην ιστορια πεταγονται απο δω κι απο κει και δε συμμαζευεται. και το θεμα ειναι οτι τα ειδα χωρις να θελω. μετα την ανακοινωση της ημερομηνιας κυκλοφοριας και το 1ο trailer τα εκοψα ολα για να αποφυγω τα spoil. τα βρηκα μπροστα μου χωρις προειδοποιηση. λες και πατησα σκατα (με το συμπαθιο).
η δουλεια που εχουν κανει ομως ειναι απιστευτη. η τελευταια σκηνη του 1ου trailer με την Aqua αξιζει οσο ολα τα υπολοιπα που εδειξαν

The closer you get to light, The greater your shadow becomes

MyAnimeList

pasarakos

• Anime King
  • *
    • View Profile
« Reply #128 on: June 13, 2018, 02:45:29 AM »
Προσωπικα απογοητευτικα λιγο απο τη Sony, εχει συνηθισει να μας δειχνει περισσοτερα. Το Death Stranding δεν μας εδειξε σχεδον τιποτα και περιμενα να ειναι FPP μιας και το demo του PT ηταν και αυτο FPP. Το Spiderman μας εχει δειξει ηδη gameplay εδω και καιρο οποτε μια απο τα ιδια. Μονο το The Last Of Us 2 εσωσε τη κατασταση.

Απο τη Bethesda μονο Doom και Rage 2. Δεν εχω παιξει κανενα Fallout ακομα οποτε δεν εχω αποψη. To TES αργει οποτε, αστο.

Απο ολη την E3 αυτα ειναι που με ενδιαφερουν:
Cyberpunk 2077
The Last Of Us 2
Ghost of Tsushima
Sekiro: Shadows Die Twice
Ori and the will of the Wisps. (Οποιος δεν εχει παιξει το πρωτο χανει)
Shadow of the Tomb Raider
DOOM Eternal
Spiderman
My Friend Pedro

Brak

• Administrator
  • Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #129 on: June 13, 2018, 12:05:59 PM »
Προσωπικά περιμένω σαν τρελός το Death Stranding, αν και όσο περισσότερες πληροφορίες μαθαίνω τόσο λιγότερο το περιμένω (κατά περίεργο λόγο), το Last of us 2 μιας και το 1 είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι, το Sekiro και το Resident Evil 2 Remake.

χοκινακος

• Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #130 on: June 13, 2018, 05:38:15 PM »
Δεν μπορώ να καταλάβω πολλούς που κραζουν που δεν έδειξε τπτ από metroid prime 4.Κανονικα όταν ανακοινώνεται ένα γκειμ στην ε3 πρέπει μέχρι το τέλος της επόμενης χρονιας από όταν ανακοινώθηκε να έχει βγει και όχι αυτό που γίνετε εδώ και μερικά χρόνια που ανακοινώνουν 3 και 4 χρόνια πριν βγει όπως με το cyberpunk κ death stranding που τα περιμένω 20-21
Αν μ πείτε τότε γιατί το έδειξε πέρσι απλά θα πω ότι έδειξε ένα λογκο μόνο ήταν η πρώτη χρονιά της κονσόλας και το ζήτησαν οι φανς και έτσι φτιάξανε ένα λογκο σε μισή ώρα και μας είπανε ότι ξεκινάει η διμιουργια.Αν δεν είχε βγει πέρσυ το λογκο θα γινόταν ο κακος χαμός από τους φανς...

Kingdom_Hearts

• Sick Team
  • Anime Legend
  • *
  • Atashitte, honto baka.
    • View Profile
« Reply #131 on: June 15, 2018, 07:25:35 PM »
αυτο περιμενα τοσα χρονια. οσα και να ζητησουν θα τους πω παρ'τε τα. μαζι με τη special edition του παιχνιδιου χωρις τις φιγουρες. ελπιζω να το φερουν στο ελλαδισταν.

και αυτη περιμενει το kingdom hearts πως και πως. ο καθενας για τους λογους του

The closer you get to light, The greater your shadow becomes

MyAnimeList