Author Topic: Code Geass: Hangyaku no Lelouch  (Read 56179 times)

SthPirate

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Code Geass: Hangyaku no Lelouch
« Reply #112 on: July 19, 2014, 11:39:38 PM »
ητανε η αληθεια και δεν με νοιαζη καθολου αν ενοχλησε η οχι. ακομα συνεχιζετε μαγκες η αληθεια πονα. και οσο για το επιπεδο δεν δινο δεκαρα απλα ΤΡΟΛΑΡΟ και εσεις τσιμπατε τα φιλια μου .

και πολυ ασχολιθηκα .

RoRi

• Co-admin
  • Anime Legend
  • *
  • Respect Forum Rules! (Or get hammered.) 26 didn't.
    • View Profile
« Reply #113 on: July 20, 2014, 12:50:38 AM »
Το σχολιο μπορει να ειναι ειρωνικο αλλα δεν παυει να περιεχει μια δοση πικρης αληθειας θα μπορουσατε να ειχατε το gode geass και το steins gate στα stalled αλλα θα μου πειτε οτι δεν ειχατε χρονο και θα σας απαντησω τοτε γιατι προσθεσατε αλλα δυο projects(igano kabamaru&yami shibai)εφοσον δεν εχετε χρονο και κανοντας αυτο το λαθος προσθετεις αλλα δυο projects στην λιστα με τα οποια θα βγαινει επεισοδιο ανα εξαμηνο τωρα θα μου πεις αν δεν σε αρεσει η δουλεια μας πηγαινε σε αλλο fansub σας απανταω οτι αγαπαω την δουλεια σας και αυτο που κανετε ειστε καταπληκτικοι αλλα σκεφτειτε λιγο αυτο που σας ειπα γιατι πολλα τετοια σχολια θα δειτε στην συνεχεια
Το kabamaru προστέθηκε γιατί είχαμε όλες τις μεταφράσεις στο χέρι από την αρχή. Το yami επειδή είναι λίγα και μικρά επεισόδια. Ο Brak μόλις τελείωσε το παιδί με το μεταπτυχιακό του και τώρα πήρε ανάσα να κάνει πρότζεκτ. Πίστεψέ με μόνο από εμένα έχει 12 μεταφράσεις να δει και να φτιάξει και τώρα έπιασε να τις δουλεύει. Δεν περιμέναμε αυτή την εξέλιξη στο cg δυστυχώς και το steins το έκανε μόνος του όλο ο Brak. Οπότε όταν επηξε με το μεταπτυχιακό σταμάτησε και αυτό. Βάλαμε λοιπόν τα άλλα 2 για να καλυφθεί το κενό μιας και ήταν πιο εύκολα. Αλλά τελικά δε προλαβαινε καλά καλά ούτε αυτά. Όπως και να χει όμως, το δικό σου σχόλιο είναι από αυτά που απολαμβάνω να διαβάζω γιατί εκφράζει σωστό παράπονο και μας παροτρύνει να δουλέψουμε.

ητανε η αληθεια και δεν με νοιαζη καθολου αν ενοχλησε η οχι. ακομα συνεχιζετε μαγκες η αληθεια πονα. και οσο για το επιπεδο δεν δινο δεκαρα απλα ΤΡΟΛΑΡΟ και εσεις τσιμπατε τα φιλια μου .

και πολυ ασχολιθηκα .

Ναι και εγώ παραημουν ευγενικός νομίζω.
Another one bites the dust...
« Last Edit: July 20, 2014, 12:56:25 AM by RoRoNoa EvrIs »

GreekLover

• Sick Team
  • Anime Legend
  • *
  • The Only One Who Can Beat Me, Is Me
    • View Profile
« Reply #114 on: July 20, 2014, 02:27:15 AM »
"Το σπαστικό είναι που έκανες account μόνο και μόνο για να την πεις στα παιδιά" greeklover σοβαρα κατσε δες απο ποτε εχω το acount και μετα μιλα . ναι ρε θα βγει επισοδιο μετα απο 2 χρονια μπραβο! ο
πως ειπα δεν ξερετε να δεχεστε αρνιτικα σχολια

greeklover οταν ειχα κανει reg εδω εσυ δεν ησουνα που8ενα.
Κοίτα φιλαράκι δεν θα κάτσω να σου μάθω εγώ να σέβεσαι. Αυτό έπρεπε να το κάνουν άλλοι πράγμα που δεν κάνανε.  Δεν ενδιαφέρει κανέναν ούτε από μας ούτε από το team αν σε εκνευρίζει που έχουν να βγάλουν καιρό επεισόδιο γιατί ξέρουμε όλοι μας ότι τα παιδιά έχουν υποχρεώσεις. Στο είπα και πριν και συνεχίζεις τα δικά σου. Αν δεν γουστάρεις τράβα δες το στα αγγλικά η από άλλο fansub group. Όταν έκανα εγώ reg το έκανα για να λέω ευχαριστώ στα παιδιά για τα επεισόδια που βγάζουν γιατί το κάνουν χωρίς κάποιο κέρδος. Απλά και μόνο για να κάθεσαι εσύ και να βλέπεις τα επεισόδια και μετά να τους κράζεις. Και ότι έκανες reg ποιο νωρίς από εμένα και έχεις 10 post και σε αυτά τα 10 δεν έχεις πει ούτε ένα ευχαριστώ και έχω 900 και λέω κάθε εβδομάδα ευχαριστώ δείχνει πόσο πολύ συμμετέχεις.

~MyAnimeList~

Made By GioRgSaVv

Brak

• Administrator
  • Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #115 on: July 20, 2014, 09:57:31 AM »
Τώρα τα διαβάζω όλα αυτά... Τι να πω. Τέλος πάντων. Το επεισόδιο 20 αναφέρω απλά ότι είναι πανέτοιμο εδώ και κάτι μέρες και εγώ δεν το έχω ανακοινώσει ακόμη. Θα το ανακοίνωνα σήμερα με όλα αυτά που διαβάζω τώρα, αλλά μιας και θα βγουν ήδη 2 release σήμερα θα ήταν χαζό να βγάλουμε και τρίτο.

Όσον αφορά τις σειρές Steins;Gate και Code Geass γενικά... Οι μεταφραστές και στα δύο πρότζεκτ έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το fansubbing. Ο ένας μας έχει κρεμάσει και ο άλλος μας έχει ενημερώσει ότι θα σταματήσει. Ευτυχώς βρέθηκαν αντικαταστάτες και των δύο πριν λίγο καιρό οπότε οι μεταφράσεις έχουν προχωρήσει. Τώρα πλέον το θέμα είναι να τα διορθώσω/επεξεργαστώ εγώ και να γίνουν τα release.

teo13

• Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #116 on: July 20, 2014, 10:50:37 AM »
Βασικα δεν υπαρχει λογος για να παραπονιεστε τα παιδια κανουν το χομπι τους οποτε γουσταρουν θα ασχοληθουν οποτε γουσταρουν θα ξυνονται.
Επίσης μπορεί να μην εχουν ορεξη αυτην την στιγμη να κανουν κατι πιο ''βαρυ'' όπως το CG και το Stein;s Gate και να εβαλαν τα αλλα 2 που ειναι πιο χαλαρα...Τεσπα απλα μην εχετε απαιτησεις για κατι που παίρνετε τσάμπα απλά αράζοντας σε μία καρέκλα

Brak

• Administrator
  • Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #117 on: July 20, 2014, 10:55:06 AM »
Βασικα δεν υπαρχει λογος για να παραπονιεστε τα παιδια κανουν το χομπι τους οποτε γουσταρουν θα ασχοληθουν οποτε γουσταρουν θα ξυνονται.
Επίσης μπορεί να μην εχουν ορεξη αυτην την στιγμη να κανουν κατι πιο ''βαρυ'' όπως το CG και το Stein;s Gate και να εβαλαν τα αλλα 2 που ειναι πιο χαλαρα...Τεσπα απλα μην εχετε απαιτησεις για κατι που παίρνετε τσάμπα απλά αράζοντας σε μία καρέκλα
Προσωπικά δε με πειράζει όταν κάποιος έχει απαιτήσεις. Με νοιάζει πολύ όμως ο τρόπος που θα το δείξει.

teo13

• Anime Legend
  • *
    • View Profile
« Reply #118 on: July 20, 2014, 10:56:34 AM »
Δεν ειναι αναγκαιο εφοσον ειναι χομπι και το κανετε για την ''πλακα'' σας δεν χρειαζετε να ζηταμε πολλα οποτε μπορειτε να βγαζετε χαλαρα

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal